BSZ: Krátké představení se.
Marťa: Jmenuji se Martina, je mi 25 let, studovala jsem na Fakultě managementu a ekonomiky, obor Účetnictví a daně, v navazujícím Finance. V současnosti mám již půl roku po státnicích a pracuji. V BSZ jsem Treasurer.

BSZ: Kdy přišel ten moment, že sis řekla, že chceš v BSZ zůstat?
MarťaBSZ pro mě znamená mnoho již od prvního meetingu, kterého jsem se zúčastnila. Za okamžik, kdy jsem se ale rozhodla v BSZ pokračovat, považuji okamžik, kdy jsem si uvědomila, že by mi to všechno chybělo!

BSZ: Jak by ses popsala teď? Jak ti k tomu pomohlo ESN?
Marťa: V současnosti již druhým rokem pracuji ve společnosti, ve které jsem začínala ještě jako student. Mé zapojení se ve studentské organizaci a zkušenosti s vedením účetnictví, které mi BSZ přinesl, bylo něco, co jsem měla v porovnání s ostatními navíc.

BSZ: Řekni nám něco o tvé ESN kariéře.
Marťa: Kariéra v ESN je v mém případě dost struhá, jelikož mě s nabídkou stát se Treasurerem oslovil tehdejší prezident ihned od samého začátku mého působení v BSZ :D Tuhle funkci zastávám tedy teď již pátým semestrem.

BSZ: Které hodnoty organizace jsou pro tebe nejatraktivnější?
Marťa: Za mě je to možnost seznámit se s novými lidmi napříč všemi kontinenty, výpomoc studentům během jejich prvních dní v cizí zemi a zapojení se do dobrovolnické činnosti.

BSZ: Co bylo pro tebe za tu dobu v ESN nejtěžší?
Marťa: Zjištění, že si neumím zorganizovat čas! :D

BSZ: Co tě motivuje pokračovat?
Marťa: Ten pocit, že můžeme někomu pomoci, udělat někoho šťastným, zvědavost, zlepšení sebe sama.

BSZ: Popiš ESN ve třech slovech
Marťa: Přátelství, dobrovolnictví, výpomoc

BSZ: Co ti ESN dalo
Marťa: Mnoho. Především skvělé přátele, nové zkušenosti a možnost procvičovat angličtinu téměř každý den.

BSZ: Co ti ESN vzalo?
Marťa: Především velké množství volného času. Ani jedné minuty nelituji :)

BSZ: Za co jsi vděčná BSZ?
Marťa: Za přátele, kteří mi jsou oporou a mohu se na ně kdykoli spolehnout.

BSZ: Jaký je tvůj vysněný nováček?
Marťa: Z mého pohledu je to člověk, který by byl ochotný pomoci mi s mou agendou a následně ji po mně převzít, jelikož zatím se mi za těch 5 semestrů nikoho takového najít nepodařilo, nikdo nechtěl :D Buď mým vysněným nováčkem Ty!

Chceš se přidat též? Tak nezapomeň navštívit náš event Don't Worry Be Buddy

Author: