BSZ: Krátké představení se
Marek: Jmenuji se Marek, je mi 21 let, studuji na fakultě Technologické a v BSZ jsem WPA (web project administator).

BSZ: Kdy jsi se zamiloval do BSZ?
MarekBuddy systém jsem začal mít rád asi po prvním měsíci, co jsem byl členem a to z důvodu že ostatní členové jsou super lidi a dobří kamarádi.

BSZ: Jak by ses popsal teď? Jak ti k tomu pomohlo ESN?
Marek: V současné době jsem WPA a reinkarnuji náš web BSZ a zároveň v zaměstnání, když zjistili co dělám tak ke mně přistupují s určitým respektem.

BSZ: Řekni nám něco o tvé ESN kariéře
Marek: Hned od začátku jsem se zapojoval do všemožných akcí např. hned po prvním týdnu jsem jel pomáhat do Prahy s výletem, následně sem pomáhal skoro s každou akcí, co přišla a hned první semestr jsem byl s BSZ v Praze, Krakově, Tatrách a ESN Newbies eventu. Hned první semestr jsem začal spolupracovat s WPA, který mě zasvětil do fungování webu a já ho tenhle semestr nahradil. Z důvodu, že nikdo nezůstal kdo by pořádal letošní výlet do Krakova tak je to momentálně v mé režii.

BSZ: Které hodnoty organizace jsou pro tebe nejatraktivnější?
Marek: Že člověk může zkusit všemožné věci a není limitován představivostí. Nikdo se nemusí bát, že by něco pokazil, protože i kdyby tak to nebude nikdy tak hrozné, za co by se střílelo.

BSZ: Co bylo pro tebe za tu dobu v ESN nejtěžší?
Marek: Udělat si timetable, aby zahrnul všechny povinnosti a koníčky.

BSZ: Co tě motivuje pokračovat?
Marek: Kandidoval jsem a tím jsem se morálně upsal, že to vydržím.

BSZ: Popiš ESN ve třech slovech
Marek: Přátelství, zábava, povinnost

BSZ: Co ti ESN dalo?
Marek: Vyzkoušel jsem si věci, ke kterým bych se asi nikdy nedostal a pokud se k nim dostanu teď , tak už budu mít zkušenost. Studuji technický obor takže plánování akcí moc nevyzkouším během školy.

BSZ: Co ti ESN vzalo?
Marek: Vzalo mi to PC hry, ale i to se dá řešit pořídil jsem si Nintendo switch a i tak jsem se posunul.

BSZ: Za co jsi vděčný BSZ?
Marek: BSZ jsem vděčný za partu lidí, na které je spolehnutí a se kterými rád zajdu ven, i když nemusíme zrovna řešit nic důležitého a chceme se jen pobavit.

Chceš se přidat též? Tak nezapomeň navštívit náš event Don't Worry Be Buddy

Author: