Ve čtvrtek 9. listopadu budou VideaČesky.cz ve spolupráci s Buddy System Zlín pořádat veřejnou projekci nejlepších krátkometrážních filmů s českými titulky.

Přijďte se na půdu Univerzity Tomáše Bati podívat na ty nejlepší kraťasy, které jsme vám v průběhu více než sedmileté existence webu naservírovali s kvalitními českými titulky. Výběr bude čistě na nás, ale slibujeme, že nebudete odcházet zklamáni.

Hned po projekci bude v případě zájmu následovat beseda s několika našimi překladateli, kterých se můžete zeptat na cokoliv, co vás ohledně chodu našeho webu a titulkování obecně zajímá.

Vstupné je zdarma pro studenty UTB i širokou veřejnost!

-------------------------------------------------------------------------------------------
ENGLISH VERSION:
On Thursday, 9th of November, VideaČesky.cz in cooperation with Buddy System Zlín will publicly project the best short movies with Czech substitles.

Come to University of Tomas Bata to see the best short movies, which has been translated during 7 years of our existence. Selcetions if totally up to us, but we promise, that we don't dissapoint you.

Right after the projection, you can have a disscusion with our translators, if you are interested in. You can ask them on everything what is interesting for you about the website and translating.

Entrance is for free for students of UTB and everyone else.

Date: 
09/11/2017 - 19:00
Place: 
Vavrečkova 5669, 760 05 Zlín, Česká Republika