Drazí ESNers,

tak už je to tady. Rok utekl jako Usain Bolt 100 metrů a nastal čas uskutečnit druhý a také poslední CLR tohoto akademického roku. CLR, kde naše staré NB vystoupí naposledy před našimi zraky ve svém funkčním období a předá své působení dál novému, vysoce motivovanému NB.

A proto, je mi velkým potěšením vás pozvat na tuto událost, abyste sdílely tyto chvíle s námi. Dámy a pánové, zveme vás na CLR Zlín, kde se opět spojíme a budeme diskutovat o budoucnosti ESN CZ.

Na co se můžete těšit?

V pátek přivítáme všechny přijíždějící účastníky, provedeme registrace a mezitím co bude probíhat LR MYCM bude pro vás připravena City tour, kterou zakončíme večeří a příjemným posezením nad skleničkou osvěžujícího nápoje v rámci doprovodného programu.

Sobotní den započneme snídaní a přesuneme se na Fakultu humanitních studií, ve které budou probíhat po celý den plenárky a small sessions. Oběd bude probíhat v nedaleké Kozlovně, která je necelých 10 minut cesty od místa, kde budou probíhat plenárky. Večeře bude probíhat v restauraci Bohemia, která je součástí hotelu Moskva, v němž nocují a stravují se slavné hvězdy filmových pláten během zlínského filmového festivalu. Po večeři bude probíhat doprovodný program organizovaný OC.

V neděli bude pro vás připravena snídaně a pro zájemce se bude organizovat výlet do ZOO Lešná, kde máte možnost pohladit a nakrmit skutečné rejnoky.

Více informací se dozvíte z našeho Survival Guidu, který pro vás připravujeme.

Registrace na tento event začínají již dnes na stránce https://www.esncz.org/events/clr-zlin-2018

Na viděnou ve Zlíně.

Date: 
29/06/2018 - 16:00 to 01/07/2018 - 16:00
Place: 
Buddy System Zlin
Meeting Point: 
U13
Address: 
Czech Republic
Contact details: 
https://www.facebook.com/BuddySystemZlin/